mateusz - komentarze


SIEMANO kwa jakie mialem problelmy z tym blogiem to juz huj, o godz. 21 18 go zalozylem dnia 7 stycznia 2005 roku...to bedzie dla mnie historyczny dzien .... dzisiaj dzien jak dzien w budzie siedzialem ale mialem tylko 4 lerkcje z tego spr.z matmy laska ale zawze jakaas ocena...hueheuheu,kwa cos wam powiem chyba sie zakochalem ale nie powiem w kim....hueheuhe zaduzo byscie chcieli wiedziec...heuheuehu,opd jakegos dluzszego czasu sie chyba znowu zakochalem ale tak na powaznie ,bede to trzymal w tajemnicy bo wiem ze u tej osoby raczej nie mam szans....dzisiaj bylem na jagodkach potanczylem sobiue troszeczke ...i baska powiedziala nam ze nie dlugo jedziemy na sycylie ...heuheu co tam bedzie sie dzialo to juz huj chlanie i wogole bedzie zajebiscie...jeszce nad moim blogaskiem poprtacuje wiec sie n ie martwcie...bedzie lepiej...hueheuheu,w niedziele zapierdalam z tomkiem do gdanska zbieraz kase dla chorych dzieci a pozniej jedzeiny na jakis koncert ehuehue....w ferie ja z sowa wybieram sie do kina wiec jak ktos chcialby jechac do niech da mi cynk.... kwa nie wiem co jeszce pisac...narazie to wszytko ...pozdro dla moich ziomow mlodego,radka,ani,lesnej,pauli,mikego,sula,justysi,pati.w.,pati.m.,moge wymieniac i wymieniac oki nara

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.01.2005 :: 22:39 :: atl82.internetdsl.tpnet.pl

Mike

Badyl hu jzaloze tez tego jebanego bloga :D
07.01.2005 :: 21:49 :: rtr.straszyn.jpk.pl

madzia

nom mateuszku robisz postepy gratulejszyn
dzieki za pozdro <buziak>hue hue
ulepszaj ulepszaj dobrze ci zrobi a z dzisiejszego dnia dla lasek 1:0przegraliscie w bitwie
paps

07.01.2005 :: 21:33 :: atl82.internetdsl.tpnet.pl

ja<----

oj widze ze ciebie tez dopadla miłośc...
ale wiesz...
u kazdego masz szanse...
zawsze mozesz sprobowac...
mówie Ci!!!
Serio!!!
dzieki za pozdro...
pozdro 4you:*:*:*:*
Talk.pl :: Wróć